شنبه 15 فروردین‌ماه سال 1388
دادستان کل کشور با اشاره به افزایش تصادفات در روزهای پایانی نوروزتاکید کرد
برای رانندگان خطر ساز و خاطی پرونده تشکیل می شود
ایلنا: دادستات کل کشور با اشاره به افزایش تصادفات جاده ای در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی تاکید کرد : در صورت اثبات قصور یا تقصیر رانندگان یا شرکت های حمل بار و مسافر ، بدون ملاحظه با آنها برخورد قانونی خواهد شد .
به گزارش ایلنا ، قربانعلی دری نجف آبادی با بیان اینکه در سال جاری و به رغم افزایش تعداد سفرهای نوروزی شاهد کاهش آمار تصادفات و تلفات بوده ایم، تصریح کرد : ضمن تشکر از مردم و پلیس راه باید اذعان کنیم شرایط موجود از حیث شاخصها و استانداردهای بین ‌المللی روند مطلوبی ندارد و باید برای کاهش جدی تصادفات جاده ‌ای هم فرهنگ ترافیکی مردم را ارتقاء بخشید و هم از روشهای بازدارنده و موثر کنترل مهار تصادفات و انضباط رانندگی های شهری و بین شهری استفاده کرد.
دری نجف آبادی با ابزار تاسف از حادثه اسدآباد همدان و کشته شدن شماری از هموطنانمان اظهارداشت: دادسراهای کشور موظفند در صورت اثبات قصور یا تقصیر رانندگان خاطی که جان خود و مردم را به مخاطره می اندازند وفق مقررات قانونی برخورد و با تشکیل پرونده، موضوع را به محاکم ارسال نمایند.
وی از پلیس خواست، قاطعانه و مودبانه و قانونمند با خاطیان برخورد کند و در خصوص شرکتهای حمل بار و مسافر نیز در صورت تخطی و عدم رعایت استانداردهای فنی و انسانی با ابطال پروانه و یا برخوردهای انضباطی مانع تعرض به حقوق شهروندان شود.
آدرس دفتر وکالت:یوسف آباد خیابان 13 برج پرشیا طبقه 3 واحد 31